Voorjaarscompetitie 2023


Alle 51 teams zijn inmiddels ingeschreven bij de KNLTB. Onderaan deze pagina vind je alle teams.

Indeling Jeugdteams vind je op de eigen jeugdpagina’s per kleur.

De speeldata van de voorjaarscompetitie kan je terugvinden in onderstaande afbeelding.

Teams
51 ingeschreven teams

Dames Dubbel Donderdag (4DD)
2e klasse – KONTAKT 1
Anita de Bruijn (V, 26488159) – Team Captain
Marga Konst de Bruijn (V, 24938408)
Yvonne Vermolen (V, 24938394)
Caroline Verschoor (V, 24938378)
Lilian Hiense (V, 16048083)
Sandra Cop (V, 17732549)
Diana Vink-van der Ree (V, 25819771)

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)
2e klasse – KONTAKT 1 (Verzoek: 3e klasse)
Ageeth van den Broek (V, 36914525)
Christina Rieke (V, 29325358)
Helga van der Veur (V, 31899900)
Femke van Wiggen (V, 37626108)
Marieke van der Nagel (V, 35026235) – Team Captain
2e klasse – KONTAKT 2 (Verzoek: 3e klasse)
Priscilla van Dam (V, 31905234) – Team Captain
Jacqueline Pijnaker (V, 24720968)
Natasja Pijnaker (V, 16098072)
Mieke Veldhuijs (V, 26265559)
Jeanette Coone (V, 22400591)
2e klasse – KONTAKT 3 (Verzoek: 3e klasse)
Anja Dingerdis (V, 15606589) – Team Captain
Jenny Exalto (V, 22238549)
Christa Riemersma (V, 24606855)
Mieneke van Herwerden (V, 12531227)
Sandra Brande (V, 24082643)
Elfride Burghout (V, 12416479)
3e klasse – KONTAKT 4 (Verzoek: 4e klasse)
Linda Schuring (V, 22666184) – Team Captain
Marike van der Leeden (V, 21088403)
Josje Hoek (V, 36876429)
Jeanine Mulders (V, 36167401)
Sandra Hermans (V, 38191652)
Charlotte van der Lof (V, 15545326)
Carin de Visser (V, 37969595)


Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD)
2e klasse – KONTAKT 1
Edwin Heijne (M, 17446821) – Team Captain
Joost Louter (M, 31297390)
Jessica van der Hulst (V, 29211298)
Helène Jacobs (V, 25865943)
Seandy Achthoven (V, 28001656)
2e klasse – KONTAKT 2
Elske Fukken (V, 27350746) – Team Captain
Lisette Venings (V, 31284922)
Michaël Peters (M, 13159003)
Hanneke Rietberg (V, 35480963)
Sjors Janssen (M, 21325227)
4e klasse – KONTAKT 3
Wieteke Jansma (V, 36426938) – Team Captain
Debbie Stevens (V, 22695915)
Charro Wijkhuizen (M, 35043830)
Bo Visser (V, 31489907)
Joop Krouwel (M, 30676347)
4e klasse – KONTAKT 4
Melissa Folge (V, 35560444) – Team Captain
Jet Meijhuis (V, 21548188)
Mathijs van der Zalm (M, 13813714)
Marret Fortuin (V, 23466561)
Leon Aulman (M, 14663554)
Marcel Klomp (M, 37438573)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag (4HD)
1e klasse – KONTAKT 1
Michel Peperkoorn (M, 11343222) – Team Captain
Tom van Garderen (M, 10321284)
Matthieu van der Veldt (M, 12015490)
Rene van Dusschoten (M, 11592788)
André Ruiter (M, 12458104)
1e klasse – KONTAKT 2
Tom van Wooning (M, 13081624) – Team Captain
Mario van Swaaningen (M, 26855437)
Olaf van Daalen (M, 17757584)
Jeffry van Garderen (M, 11766115)
Rik Dekker (M, 20511884)
Ray Heck (M, 35383135)
2e klasse – KONTAKT 3 (Verzoek: 3e klasse )
Ewald Venema (M, 15449688) – Team Captain
Vincent van der Meer (M, 19055153)
Rob de Zaaijer (M, 16047982)
Rick Brouwer (M, 20329768)
Hans de Bruijn (M, 15267776)
Marco v/d Bijl (M, 12689084)


Heren Dubbel 50+ Zaterdag (4HD)
3e klasse – KONTAKT 1
Peter Vink (M, 25235869) – Team Captain
Raymond Vooges (M, 25354922)
Jos Nix (M, 26129442)
Henk van den Broek (M, 16819667)
Gert Warmerdam (M, 11794860)


Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
Hoofdklasse – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse )
Stefan Timmer (M, 26460939) – Team Captain
Tim Wiers (M, 16739469)
Darryl Cop (M, 23929677)
Edo Ridder (M, 16628292)
Rick Hoogland (M, 17028639)
2e klasse – KONTAKT 2 (Verzoek: 3e klasse )
Roy van der Velden (M, 24229296) – Team Captain
Sander Hetem (M, 17139805)
Sebastiaan Timmer (M, 20003471)
Mark Swaen (M, 27616843)
Ian Schouten (M, 37183451)
Patrick Koole (M, 26246104)
3e klasse – KONTAKT 3
Tim Nijssen (M, 24736481) – Team Captain
Wouter Reins (M, 16108426)
Maarten de Boer (M, 12963410)
Falko Roos (M, 13576909)
Jesper Broekman (M, 16182715)
Jascha Vos (M, 27366820)
4e klasse – KONTAKT 4
Guy van Megen (M, 30301653) – Team Captain
Marnix Pot (M, 15746569)
Fabian Tromp (M, 23717750)
Adrie Wezenberg (M, 23074299)
Olaf Mengerink (M, 14860120)
4e klasse – KONTAKT 5
Remco Zandstra (M, 25171623) – Team Captain
Dennis Kostman (M, 31713904)
Sander van der Veldt (M, 35553561)
Bart Salverda (M, 35773464)
Sander de Graaf (M, 36685631)
5e klasse – KONTAKT 6 (Verzoek: 4e klasse )
Gus Zuuk (M, 30692822) – Team Captain
Timo Friederichs (M, 30421969)
Stan van der Linden (M, 31666035)
Mats Jansen (M, 31716415)
Sander Hoozemans (M, 30524644)


Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD)
2e klasse – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse)
Yvette Kleinlooh (V, 18595898) – Team Captain
Fenja Nemeth (V, 23878487)
Femke Aarts (V, 21392005)
Marieke Aarts (V, 16102169)
Marije Schoenmaker (V, 13030116)
Michelle Vermolen (V, 21466327)
3e klasse – KONTAKT 2 (Verzoek: 2e klasse)
Carla Jonk – de Graaf (V, 15388204) – Team Captain
Conny Witteman (V, 14624885)
Trudy Schuring (V, 13718614)
Karin Stokman (V, 16047710)
Ilse Venema – Kroskinski (V, 16819497)
4e klasse – KONTAKT 3 (Verzoek: 2e klasse)
Olga Kleinlooh (V, 28110374) – Team Captain
Nicole Aukema (V, 29777291)
Louise Boeree (V, 28582993)
Sofie Verstand (V, 20330251)
Merel van Nimwegen (V, 26694999)
4e klasse – KONTAKT 4
Rosalien de Graaf (V, 15388212) – Team Captain
Marion van Veen (V, 25916653)
Monique Pennarts (V, 15302474)
Wendy Timmerman (V, 22400559)
Erika van Aken (V, 25496875)
Linda van Wassem – Faber (V, 18711456)


Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD)
Hoofdklasse (10,40) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem 12,29))
Samira Verzijlberg – Grannetia (V, 28350413) – Team Captain
Daphne Nales (V, 29812453)
Esmee van Leth (V, 24382752)
Sanneke Don (V, 28737768)
Imah Miedema (V, 30645506)
Sophie Post (V, 15255182)
1e klasse (gem 12,29) – KONTAKT 2
Marjolijn van Loon (V, 19798423) – Team Captain
Esther de Bruin (V, 31622151)
Annet Faber (V, 20327978)
Elsemieke Hackenitz (V, 17938716)
Irene Vijfvinkel (V, 36297003)
2e klasse (gem 14,29) – KONTAKT 3
Tabeia Leeuwangh (V, 17653517) – Team Captain
Andrea Zethof (V, 12751804)
Lisanne Reins (V, 16914139)
Maartje Pfauder (V, 22057668)
Yvette Duijndam (V, 29933803)


Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (DD-HD-2GD)
4e klasse – KONTAKT 1 (Verzoek: 3e klasse)
Marije Frank (V, 20329830) – Team Captain
Paul Nijssen (M, 25888358)
Edwin de Groot (M, 25126210)
Karin van der Veldt (V, 13397052)
Lex Munnikhuis (M, 16047761)
Joke Lückers (V, 15265323)
4e klasse – KONTAKT 2
Ron van Rooijen (M, 22061215) – Team Captain
Peter Dijkstra (M, 18596703)
Patrick van Zon (M, 23805668)
Nicole Mengerink vd Waag (V, 35025735)
Nicole van der Horst (V, 19161379)
Willie de Best (V, 23097590)
4e klasse – KONTAKT 3
Jan Albert Veldhuizen (M, 29732735) – Team Captain
Cinderella van Wooning (V, 19504624)
Evelien Koning (V, 25714856)
Pascal Hogerheijde (M, 30660882)
Karin Reineman (V, 19370350)
Eddy Buiten (M, 15565157)


Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Hoofdklasse – KONTAKT 1
Bas van der Velden (M, 22406182) – Team Captain
Chantal Verzijlberg (V, 18093604)
Milanne Teunissen (V, 17028418)
Ruud Verhoeven (M, 13030124)
Donny Otte (M, 28596730)
Danique van den Burg (V, 23980788)
1e klasse – KONTAKT 2
Jolande Zijlstra (V, 13651714) – Team Captain
Linda Boon (V, 15410773)
Eva de Raadt (V, 24326658)
Sylvie Versteeg (V, 11592753)
Jeroen Rous (M, 13811797)
Steven Harmsen (M, 17418968)
Rik Stam (M, 12823120)

Heren Dubbel Zondag (4HD)
2e klasse – KONTAKT 1
Gerry Thelosen (M, 14616483) – Team Captain
Edwin Otte (M, 16098064)
Marc Holtkamp (M, 14264072)
John van Norde (M, 24936278)
John van Osch (M, 21731977)
Jos Nix (M, 26129442)
2e klasse – KONTAKT 2
Simon Boels (M, 37112341) – Team Captain
Philippe van den Broeck (M, 37000438)
Jasper Daalder (M, 38062720)
Cornelis Zandt (M, 36118354)
Kris Pouw (M, 24298921)
Erik van Beek (M, 30800633)
2e klasse – KONTAKT 3
Cees Schipper (M, 13788434) – Team Captain
Hein Muller (M, 15032264)
Günther Hoekstra (M, 35511400)
Gerard van Driest (M, 14137445)
Willem van Driest (M, 14137453)


Heren Zondag (4HE-2HD)
7e klasse – KONTAKT 1
Mark Snel (M, 15463788) – Team Captain
Jeroen Liefveld (M, 12701483)
Ruben Pieters (M, 28951824)
Niek Slootjes (M, 28951816)
Frank Strijbis (M, 15463605)
Niels van Tongeren (M, 31342728)


Dames Dubbel Zondag (4DD)
2e klasse – KONTAKT 1
Madelon Massing (V, 25011553) – Team Captain
Marjolein Pas (V, 22400664)
Emily Grunewald (V, 29745284)
Heleen de Groot (V, 24606871)
Jitske Helfferich (V, 20636415)
Kati Sipos (V, 29366046)
3e klasse – KONTAKT 2
Marjoke v Werkhoven – v Beek (V, 26885107) – Team Captain
Ellen Brocx (V, 16172973)
Wieteke Jansma (V, 36426938)
Marjolein Spanjer (V, 27350835)
Monique Hulshof (V, 19257880)
Elise van Schuylenburg (V, 36055840)
3e klasse – KONTAKT 3
Sandra Heems (V, 35527358) – Team Captain
Angelique Halvemaan (V, 35311533)
Eveline Groenestein (V, 22882847)
Marloes Kloeck (V, 31894542)
Sandra Hoedeman (V, 24004707)
Yvonne Prijs (V, 35432500)
Petra van Schagen (V, 31896545)
Brenda Takens (V, 31380522)


Dames Zondag (4DE-2DD)
5e klasse – KONTAKT 1
Isabelle Neerhout (V, 30663350) – Team Captain
Karlijn van Andel (V, 30167426)
Marieke Breed (V, 28781406)
Patricia van Galen (V, 29960347)
Evelien van der Geest (V, 30474493)
Marleen Hendriks (V, 16931165)
Roline van den Hoogen (V, 16182650)
Louise Lambert (V, 30509416)
Leonie Withagen (V, 28914678)
5e klasse – KONTAKT 2
Birgit Vulkers (V, 30921694) – Team Captain
Chamali Dinkla (V, 14211939)
Diana Kruize (V, 30753368)
Amanda van Bergen (V, 30762405)
Lieke van den Boogaard (V, 35333898)

Gemengd Dubbel Zondag (DD-HD-2GD)
2e klasse – KONTAKT 1
Ton van der Peet (M, 14629615) – Team Captain
Hellen Landman (V, 19370288)
Margreet Mol (V, 20812019)
Fenny Verbrugh (V, 14636964)
Rob Evers (M, 25152386)
John van der Velden (M, 25810162)