Voorjaarscompetitie 2022

Beste Clubleden,

De inschrijving is inmiddels gesloten en de teams zijn ingeschreven bij de KNLTB. De teams die op basis van ons beleid waren afgevallen zijn hierover geïnformeerd. Gelukkig heeft het gros daarvan nog gebruik kunnen maken van een alternatieve speeldag.

De speeldata en de ingeschreven teams vinden jullie hieronder.

Vragen? Mail naar cw@tvkontakt.nl of bel naar 06-53986238 (Jap) of 06-33649429 (Tim)

Teams

55 ingeschreven teams (dit is inclusief de jeugdteams)


Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
1e klasse (gem. 13,18) – KONTAKT 1
Ploni van Leeuwen (V, 11766476)
Ruth van der Flier-Bernardus (V, 12484016)
Lilly Zwijsen (V, 11793627)
Bep Koekenbier (V, 11372109)
Cora de Jongh (V, 10321578)

Dames Dubbel Donderdag Ochtend
2e klasse (gem. 14,67) – KONTAKT 1 (Verzoek: 3e klasse (gem. 15,73))
Rita Kuijkhoven (V, 25559060)
Marga Konst de Bruijn (V, 24938408)
Yvonne Vermolen (V, 24938394)
Caroline Verschoor (V, 24938378)
Diana Vink-van der Ree (V, 25819771)
Sandra Cop (V, 17732549)

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 1 (Verzoek: 3e klasse (gem. 15,49))
Anja Dingerdis (V, 15606589)
Elfride Burghout (V, 12416479)
Jenny Exalto (V, 22238549)
Christa Riemersma (V, 24606855)
Mieneke van Herwerden (V, 12531227)
Sandra van de Brande (V, 24082643)
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 15,49))
Priscilla van Dam (V, 31905234)
Anita de Bruijn (V, 26488159)
Jacqueline Pijnaker (V, 24720968)
Natasja Pijnaker (V, 16098072)
Mieke Veldhuijs (V, 26265559)
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 3 (Verzoek: 3e klasse (gem. 15,49))
Lisette Venings (V, 31284922)
Irene Vijfvinkel (V, 36297003)
Elske Fukken (V, 27350746)
Eline Blom (V, 36211702)
Martine Bloemberg (V, 36120391)
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 4
Marieke van der Nagel (V, 35026235)
Ageeth van den Broek (V, 36914525)
Christina Rieke (V, 29325358)
Helga van der Veur (V, 31899900)
Femke van Wiggen (V, 37626108)
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 1 (Verzoek: 3e klasse (gem. 15,34))
Edwin Heijne (M, 17446821)
Seandy Achthoven (V, 28001656)
Jessica van der Hulst (V, 29211298)
Helène Jacobs (V, 25865943)
Joost Louter (M, 31297390)
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 15,34))
Bart Ansems (M, 31764134)
Pierre van Norde (M, 26241145)
Francis van Norde (V, 25085492)
Lisanne Reins (V, 16914139)
Dylan Cop (M, 21510997)
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 3
Charro Wijkhuizen (M, 35043830)
Joop Krouwel (M, 30676347)
Bo Visser (V, 31489907)
Wieteke Jansma (V, 36426938)
Debbie Stevens (V, 22695915)
4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 4
Melissa Folge (V, 35560444)
Jet Meijhuis (V, 21548188)
Marret Fortuin (V, 23466561)
Leon Aulman (V, 37532278)
Marcel Klomp (M, 37438573)
Simon Boels (M, 37112341)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 11,42))
Michel Peperkoorn (M, 11343222)
Tom van Garderen (M, 10321284)
Rene van Dusschoten (M, 11592788)
Andre Ruiter (M, 12458104)
Matthieu van der Veldt (M, 12015490)
3e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 2 (Verzoek: 1e klasse (gem. 11,42))
Tom van Wooning (M, 13081624)
Olaf van Daalen (M, 17757584)
Rik Dekker (M, 20511884)
Jeffry van Garderen (M, 11766115)
Mario van Swaaningen (M, 26855437)
3e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 3
Ewald Venema (M, 15449688)
Marco v/d Bijl (M, 12689084)
Rick Brouwer (M, 20329768)
Rob de Zaaijer (M, 16047982)
Vincent van der Meer (M, 19055153)
3e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 4
Peter Vink (M, 25235869)
Jos Nix (M, 26129442)
Raymond Vooges (M, 25354922)
Henk van den Broek (M, 16819667)
Gert Warmerdam (M, 11794860)
Heren 17+ Zaterdag
Topklasse (gem. 5,21) – KONTAKT 1
Donny Otte (M, 28596730)
Tim Wiers (M, 16739469)
Tom Tak (M, 20372868)
Michiel van den Bogaert (M, 14926830)
Jasper Auwerda (M, 16397029)
2e klasse (gem. 9,85) – KONTAKT 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 11,78))
Roy van der Velden (M, 24229296)
Patrick Koole (M, 26246104)
Sebastiaan Timmer (M, 20003471)
Sander Hetem (M, 17139805)
Stefan Timmer (M, 26460939)
2e klasse (gem. 9,85) – KONTAKT 3 (Verzoek: 3e klasse (gem. 11,78))
Tim Nijssen (M, 24736481)
Jesper Broekman (M, 16182715)
Wouter Reins (M, 16108426)
Oscar Miralles-Blay (M, 21037213)
Falko Roos (M, 13576909)
Jascha Vos (M, 27366820)
3e klasse (gem. 11,78) – KONTAKT 4 (Verzoek: 4e klasse (gem. 13,43))
Wouter de Wit (M, 17055415)
Seppe Schön (M, 30838878)
Maurice van Son (M, 15523322)
Matthias Kiel (M, 31299180)
Jaëll Dreijer (M, 29475082)
Marc Jonk (M, 28574060)
4e klasse (gem. 13,43) – KONTAKT 5
Guy van Megen (M, 30301653)
Olaf Mengerink (M, 14860120)
Marnix Pot (M, 15746569)
Fabian Tromp (M, 23717750)
Adrie Wezenberg (M, 23074299)
Ivan Romo-Leroux (M, 30646154)
5e klasse (gem. 15,19) – KONTAKT 6
Steve Kal (M, 18064752)
Menno Eichelberg (M, 30943337)
Remco Ekker (M, 31111874)
Ognjen Jovanovic (M, 17028787)
Tom Kelderman (M, 18596207)
Heren 35+ Zaterdag
3e klasse (gem. 14,98) – KONTAKT 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 13,72))
Dennis Kostman (M, 31713904)
Andre van der Veldt (M, 29900239)
Michel van der Veldt (M, 35553529)
Sander van der Veldt (M, 35553561)
Remco Zandstra (M, 25171623)
Dames Dubbel 17+ Zaterdag
1e klasse (gem. 11,58) – KONTAKT 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 13,06))
Carla Jonk-de Graaf (V, 15388204)
Trudy Schuring (V, 13718614)
Karin Stokman (V, 16047710)
Conny Witteman (V, 14624885)
Ilse Venema-Kroskinski (V, 16819497)
3e klasse (gem. 14,34) – KONTAKT 2
Olga Kleinlooh (V, 28110374)
Nicole Aukema (V, 29777291)
Laura de Beurs (V, 35189789)
Merel van Nimwegen (V, 26694999)
Irma van Loon (V, 23089717)
Sofie Verstand (V, 20330251)
Danique Gort-van ’t Hullenaar (V, 13461605)
Louise Boeree (V, 28582993)
4e klasse (gem. 15,81) – KONTAKT 3
Rosalien de Graaf (V, 15388212)
Marion van Veen (V, 25916653)
Wendy Timmerman (V, 22400559)
Monique Pennarts (V, 15302474)
Erika van Aken (V, 25496875)
Dames 17+ Zaterdag
1e klasse (gem. 12,53) – KONTAKT 1 (Verzoek: Hoofdklasse (gem. 10,25))
Yvette Kleinlooh (V, 18595898)
Marije Schoenmaker (V, 13030116)
Michelle Vermolen (V, 21466327)
Fenja Nemeth (V, 23878487)
Marieke Aarts (V, 16102169)
Samira Verzijlberg-Grannetia (V, 28350413)
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH)
4e klasse (gem. 15,53) – KONTAKT 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 12,10))
Claudia Witteman (V, 20330197)
Marian Hoogreef-Tijssenraad (V, 21511071)
Renee Faber (V, 13724312)
Natascha Bruggink (V, 16047990)
Esther Beljaars (V, 11612975)
Marielle Hetem (V, 14264129)
Dames 17+ Zaterdag
1e klasse (gem. 12,53) – KONTAKT 2
Imah Miedema (V, 30645506)
Mylène Bon (V, 15647617)
Sanneke Don (V, 28737768)
Sophie Post (V, 15255182)
Esther Sluiters (V, 13416642)
1e klasse (gem. 12,53) – KONTAKT 3 (Verzoek: 2e klasse (gem. 14,15))
Esther de Bruin (V, 31622151)
Annet Faber (V, 20327978)
Marjolijn van Loon (V, 19798423)
Tabeia Leeuwangh (V, 17653517)
Andrea Zethof (V, 12751804)
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse (gem. 14,06) – KONTAKT 1
Marije Frank (V, 20329830)
Edwin de Groot (M, 25126210)
Joke Lückers (V, 15265323)
Lex Munnikhuis (M, 16047761)
Paul Nijssen (M, 25888358)
Karin van der Veldt (V, 13397052)
3e klasse (gem. 14,06) – KONTAKT 2
Peter Dijkstra (M, 18596703)
Ron van Rooijen (M, 22061215)
Patrick van Zon (M, 23805668)
Willie de Best (V, 23097590)
Nicole Mengerink vd Waag (V, 35025735)
Nicole van der Horst (V, 19161379)
4e klasse (gem. 15,51) – KONTAKT 3
Jan Albert Veldhuizen (M, 29732735)
Cinderella van Wooning (V, 19504624)
Evelien Koning (V, 25714856)
Pascal Hogerheijde (M, 30660882)
Eddy Buiten (M, 15565157)
Karin Reineman (V, 19370350)
Gemengd 17+ Zaterdag
1e klasse (gem. 9,90) – KONTAKT 1 (Verzoek: Hoofdklasse (gem. 8,36))
Bas van der Velden (M, 22406182)
Chantal Verzijlberg (V, 18093604)
Ruud Verhoeven (M, 13030124)
Milanne Teunissen (V, 17028418)
Danique van den Burg (V, 23980788)
1e klasse (gem. 9,90) – KONTAKT 2
Jolande Zijlstra (V, 13651714)
Rik Stam (M, 12823120)
Steven Harmsen (M, 17418968)
Jeroen Rous (M, 13811797)
Linda Boon (V, 15410773)
Eva de Raadt (V, 24326658)
2e klasse (gem. 11,46) – KONTAKT 3 (Verzoek: 3e klasse (gem. 13,76))
Maarten de Boer (M, 12963410)
Lonneke Albert (V, 21125597)
Renée Koper (V, 17069181)
Jeffrey Meijer (M, 17247136)
Yvette Duijndam (V, 29933803)
Erik Dirksen (M, 16785959)
Mark Swaen (M, 27616843)

Heren Dubbel Zondag
2e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 1
Gerry Thelosen (M, 14616483)
John van Norde (M, 24936278)
John van Osch (M, 21731977)
Marc Holtkamp (M, 14264072)
Edwin Otte (M, 16098064)
2e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 2
Tom van Loon (M, 13705636)
Henk Loerakker (M, 23767448)
Huub Ligthart (M, 18596487)
Louis Cornelisse (M, 14926326)
Maarten Riemersma (M, 11691301)
2e klasse (gem. 14,90) – KONTAKT 3
Cees Schipper (M, 13788434)
Willem van Driest (M, 14137453)
Günther Hoekstra (M, 35511400)
Hein Muller (M, 15032264)
Ger Boon (M, 19617143)
Heren Zondag
2e klasse (gem. 7,31) – KONTAKT 1 (Verzoek: 6e klasse (gem. 14,21))
Sander Hoozemans (M, 30524644)
Gus Zuuk (M, 30692822)
Luca van der Eng (M, 35004983)
Timo Friederichs (M, 30421969)
Mats Jansen (M, 31716415)
Stan van der Linden (M, 31666035)
Dames Dubbel Zondag
2e klasse (gem. 15,21) – KONTAKT 1
Heleen Brouwer (V, 29629853)
Kirsten Dijkstra (V, 29354951)
Heleen de Groot (V, 24606871)
Madelon Massing (V, 25011553)
Marjolein Pas (V, 22400664)
2e klasse (gem. 15,21) – KONTAKT 2
Marjoke v Werkhoven-v Beek (V, 26885107)
Marjolein Spanjer (V, 27350835)
Monique Hulshof (V, 19257880)
Ellen Brocx (V, 16172973)
Elise van Schuylenburg (V, 36055840)
2e klasse (gem. 15,21) – KONTAKT 3
Sandra Heems (V, 35527358)
Angelique Halvemaan (V, 35311533)
Yvonne Prijs (V, 35432500)
Petra van Schagen (V, 31896545)
Marloes Kloeck (V, 31894542)
Brenda Takens (V, 31380522)
Dames Zondag
5e klasse (gem. 15,57) – KONTAKT 1
Evelien van der Geest (V, 30474493)
Karlijn van Andel (V, 30167426)
Marleen Bakker (V, 16931165)
Marieke Breed (V, 28781406)
Patricia van Galen (V, 29960347)
Anne van den Hoed (V, 29030005)
Roline van den Hoogen (V, 16182650)
Louise Lambert (V, 30509416)
Isabelle Neerhout (V, 30663350)
5e klasse (gem. 15,57) – KONTAKT 2
Lieke van den Boogaard (V, 35333898)
Mylou Verrier (V, 35296003)
Chamali Dinkla (V, 14211939)
Diana Kruize (V, 30753368)
Birgit Vulkers (V, 30921694)
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
1e klasse (Ervaren Junioren) – KONTAKT 1
Sven van Berk (M, 31322026)
Melle de Geringel (M, 31535879)
Daan Kiel (M, 35052007)
Nick Bergman (M, 35365269)
Viktor Sipkema (M, 31076254)
Luuk Blakeslee (M, 36028487)
2e klasse (Voorheen Groen 1) – KONTAKT 2
C Klitz (V, 30789087)
Anouk Kool (V, 31569552)
Lina Odemis (V, 31300243)
Alissa Veldhuijs (V, 31792235)
Gemengd Dubbel Zondag
2e klasse (gem. 15,11) – KONTAKT 1
Ton van der Peet (M, 14629615)
Margreet Mol (V, 20812019)
Hellen Landman (V, 19370288)
Rob Evers (M, 25152386)
Ruud Broekman (M, 12728896)
Mike van den Bosch (M, 25084801)
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Groen 1 (Sterker/gevorderd) – KONTAKT 1
Olli Suorsa (M, 35412488)
Timo van den Heuvel (M, 31752578)
Sem Giele (M, 35697989)
Aram Rietjens (M, 31443850)
Stan Dekker (M, 31433065)
Groen 1 (Sterker/gevorderd) – KONTAKT 2
Tijn Wooning (M, 31489893)
Melle Arends (M, 35524421)
Job Heijne (M, 31903789)
Mats Verlaat (M, 36340499)
Laurenz Bruning (M, 36751162)
Groen 1 (Sterker/gevorderd) – KONTAKT 3
Peke Lijmer (M, 35333804)
Kees Schwandt (M, 35311584)
Marnix Goedkoop (M, 35133805)
Bruno Westbroek (M, 36047872)
Janne van den Hout (V, 35311266)
Groen 2 (Minder gevorderd/beginners) – KONTAKT 4
Huub Zee (M, 36821195)
Jonah Steeneken (M, 35278730)
Moa Tuck (M, 30789060)
Jaap de Korte (M, 36790303)
Ties Heres (M, 37024426)
Valentijn van der Molen (M, 36823570)
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
1e klasse (Ervaring t/m 17 / voorheen 1e & 2e klasse t/m 14) – KONTAKT 1
Piet Boxma (M, 30470196)
Quin van der Putten (M, 30640415)
Jochem Oud (M, 29924901)
Tristan Cordova Arias (M, 30099455)
1e klasse (Ervaring t/m 17 / voorheen 1e & 2e klasse t/m 14) – KONTAKT 2
Moos de Wit (M, 31342698)
Tygo Roest (M, 30820340)
Milan Adank (M, 35697911)
Nout Adank (M, 35697873)
Thomas Kiel (M, 31157424)
2e klasse (Voorheen 3e & 4e klasse t/m 14) – KONTAKT 3 (Verzoek: 1e klasse (Ervaring t/m 17 / voorheen 1e & 2e klasse t/m 14))
Lukas Sipkema (M, 30508770)
Tijn Steffers (M, 29469007)
Yarran Bauer (M, 30229138)
Tjeerd de Jong (M, 30164125)
Kyan Berk (M, 31565972)
2e klasse (Voorheen 3e & 4e klasse t/m 14) – KONTAKT 4
Taeke Peters (M, 30512042)
Jorre Heck (M, 31261361)
Kas de Geringel (M, 31001947)
Karim Chikhi (M, 36048089)
Kasper Schoemaker (M, 30509335)
Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse (Voorheen 3e & 4e klasse t/m 14) – KONTAKT 1
Jette Heck (V, 31261345)
Hera Schuring (V, 30311357)
Lieve Snieders (V, 31489885)
Yara Zandstra (V, 31750206)
Nina van Schie (V, 30114721)
Lotte de Kort (V, 31565980)