Jeugdcompetitie

Hieronder vind je de teams voor de voorjaarscompetitie:

JEUGD TEAMS GEEL: 8x
Junioren 11 t/m 14 jr. K1 1e Klasse
Piet Boxma                             Captain
Kyan Berk
Moos de Wit
Jochem Oud
Tristan Cordova Arias

Junioren 11 t/m 14 jr. K2 2e Klasse
Tjeerd de jong                   Captain
Lukas Sipkema
Nick Dekker
Daan Langstraat
TijnSteffers

Junioren 11 t/m 14 jr. K3 2e Klasse
Taeke Peters                         Captain
Kasper Schoenmaker
Yarran Bauer
Kai Suorsa
Lucas van den Velden
Jorre Heck

Junioren 11 t/m 14 jr. K4 4e Klasse
Thomas Kiel                         Captain
Tygo Roest
Nout Adank
Milan Adank
Kas de Geringel

Junioren 11 t/m 14 jr. K5 4e Klasse
Bart de Koning                   Captain
Melle Duijker
Willem van Rijn
Luca Tijsma
Karim Chikhi
Finn Paalvast

Junioren 11 t/m 14 jr. K6 4e Klasse
Hera Schuring                     Captain
Jette Heck
Isolde van Bruggen
Lieve Snieders
Annika Monge
Lotte de Korte

Meisjes 13 t/m 17 jr. K1 Hoofdklasse 
Dahpne Nales                   Captain
Carina Hoozemans
Franka Hoozemans
Sophie Bakker
Fenna Steinmann

Jongens 13 t/m 17 jr. K1 2e Klasse 
Joris de Korte                   Captain
Xavi Olivier
Luca van der Eng
Tijn van Bree
Senna Vergers

JEUGD TEAMS GROEN: 3x
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Klasse: Groen 2
Kontakt 1
Youri Takens             Captain
Tiels van den Bel
Luc Guilot
Sem Giele
Florian Rasch
Kick Jansen

Klasse: Groen 2
Kontakt 2
Alissa Veldhuijs       Captain
Lina Odemis
C. Klitz
Anouk Kool
Larissa Mulders
Sanna Suorsa

Klasse: Groen 2

Kontakt 3
Viktor Sipkema     Captain
Sem van Ginneke
Sven van Berk
Nout Peters
Aram Rietjens
Melle van Geringel

ROOD 1
Kontakt 2
Mikki van Geffen
Job Tjosandro Graat
Minke Meijer
Yentl van Daalen
Luuk Giele
Joona de Rijk

Kontakt 2
Arnold Huisert
Stijn Bos
Ivar Käss
Niels Nouse
Leon de Groot
Mats Mulders

ROOD 2
Kontakt 1
Teije Steenhuisen
Daniël Bier
Twan Steeneken
Fabio Mireku Beira
Fritzson Volkers
Iker Eleveld Pomares

ORANJE 1
Kontakt 1
Olli Suorsa
Melle Arends
Jonas Romo-Leroux
Nick Bergman
Job Heijne

Kontakt 2
Senne Paulussen
Kees Schwandt
Marnix Goedkoop
Janne van den Hout
Peke Lijmer
Boris Leuverink

Kontakt 3
Bruno Westbroek
Bas van Wijk
Tijn Wooning
Menno van Garderen
Casper van Koningsbruggen

ORANJE 2
Kontakt 1
Timo van den Heuvel
Jonah Steeneken
Abel Wijbrandts
Nine Willemsen
Ymke Fox
Joep Broere

Kontakt 2
Taeke Tjalma
Thijs Riemens
Stan Dekker
Sophiya Oas
Eveline Koole
Luuk Blakeslee