KNLTB Competitie 2020

Dit betreft de verschoven Voorjaarscompetitie van 2020 en zal gespeeld worden in de weken 37 tot en met 43. Hieronder vindt u de teams en spelers per wedstrijddag. Alle wedstrijden en tijden kunt u vinden op MijnKnltb.nl

Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend
1e klasse – KONTAKT 1
Bep Koekenbier (V, 11372109)
Lilly Zwijsen (V, 11793627)
Ploni van Leeuwen (V, 11766476)
Ruth van der Flier-Bernardus (V, 12484016)
C de Jongh (V, 10321578)
Milou Maters (V, 16173457)

Dames Dubbel Donderdag Ochtend
2e klasse – KONTAKT 1
Anita de Bruijn (V, 26488159)
Sandra Cop (V, 17732549)
Caroline Verschoor (V, 24938378)
Yvonne Vermolen (V, 24938394)
Marga Konst de Bruijn (V, 24938408)
Rita Kuijkhoven (V, 25559060)

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
3e klasse – KONTAKT 1
Cedric Hoogland (M, 31653162)
Dylan Cop (M, 21510997)
Pierre van Norde (M, 26241145)
Bart Ansems (M, 31764134)
Charro Wijkhuizen (M, 35043830)

Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
3e klasse – KONTAKT 1
Mieneke van Herwerden (V, 12531227)
Elfride Burghout (V, 12416479)
Sandra van de Brande (V, 24082643)
Jenny Exalto (V, 22238549)
Anja Dingerdis (V, 15606589)

4e klasse – KONTAKT 2
Sandra van Oijen (V, 30509467)
Mabel Westerik (V, 30509548)
Anita de Bruijn (V, 26488159)
Sietske Smit (V, 31278647)
Marjoke v Werkhoven-v Beek (V, 26885107)
Carolien van Barlingen (V, 18765017)
Priscilla van Dam (V, 31905234)

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
4e klasse – KONTAKT 1
Ingrid Kat (V, 31716571)
Joost Louter (M, 31297390)
Edwin Heijne (M, 17446821)
Henk van de Velde (M, 31444709)
Helène Jacobs (V, 25865943)
Jessica van der Hulst (V, 29211298)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag
1e klasse – KONTAKT 1
Jeffry van Garderen (M, 11766115)
Tom van Garderen (M, 10321284)
Tom van Wooning (M, 13081624)
Rik Dekker (M, 20511884)
Olaf van Daalen (M, 17757584) Mario van Swaaningen (M, 26855437)

3e klasse – KONTAKT 2
Raymond Vooges (M, 25354922)
Stefan van Oijen (M, 18598978)
Jos Nix (M, 26129442)
Henk van den Broek (M, 16819667)
Peter Vink (M, 25235869)

3e klasse – KONTAKT 3
Marco v/d Bijl (M, 12689084)
Rick Brouwer (M, 20329768)
Vincent van der Meer (M, 19055153)
Rob de Zaaijer (M, 16047982)
Ewald Venema (M, 15449688)

Heren Dubbel 50+ Zaterdag
3e klasse – KONTAKT 1
John van der Velden (M, 25810162)
Gert Warmerdam (M, 11794860)
Lex Duisterhof (M, 15265390)
Hans Auwerda (M, 18698441)
A van der Peet (M, 14629615)
Rob Evers (M, 25152386)

3e klasse – KONTAKT 2
Tom van Loon (M, 13705636)
Huub Ligthart (M, 18596487)
Maarten Riemersma (M, 11691301)
Louis Cornelisse (M, 14926326)
Henk Loerakker (M, 23767448)

Heren 17+ Zaterdag
Hoofdklasse – KONTAKT 1
Donny Otte (M, 28596730)
Bart van Schendel (M, 17139791)
Tom Tak (M, 20372868)
Michiel van den Bogaert (M, 14926830)
Tim Wiers (M, 16739469)

2e klasse – KONTAKT 2
Stefan Timmer (M, 26460939)
Mike Moojen (M, 13632132)
Rick Hoogland (M, 17028639)
Vincent Keppel (M, 19357672)
Edo Ridder (M, 16628292)

3e klasse – KONTAKT 3
Marc Jonk (M, 28574060)
Wouter de Wit (M, 17055415)
Seppe Schön (M, 30838878)
Jaëll Dreijer (M, 29475082)
Tim Stokman (M, 15388115)

4e klasse – KONTAKT 4
Jascha Vos (M, 27366820)
Eric Jonk (M, 17139813)
Jesper Broekman (M, 16182715)
Oscar Miralles-Blay (M, 21037213)
Tim Nijssen (M, 24736481)
Wouter Reins (M, 16108426)

4e klasse – KONTAKT 5
Ivan Romo-Leroux (M, 30646154)
Guy van Megen (M, 30301653)
Fabian Tromp (M, 23717750)
Marnix Pot (M, 15746569)
Barend Woertman (M, 25514148)

4e klasse – KONTAKT 6
Steve Kal (M, 18064752)
Tom Kelderman (M, 18596207)
Ognjen Jovanovic (M, 17028787)
Menno Eichelberg (M, 30943337)
Remco Ekker (M, 31111874)

Dames Dubbel 17+ Zaterdag
1e klasse – KONTAKT 1
Trudy Schuring (V, 13718614)
Karin Stokman (V, 16047710)
Conny Witteman (V, 14624885)
Ilse Venema-Kroskinski (V, 16819497)
Carla Jonk-de Graaf (V, 15388204)

3e klasse – KONTAKT 2
Louise Boeree (V, 28582993)
Olga Kleinlooh (V, 28110374)
Sofie Verstand (V, 20330251)
Danique Gort-van ’t Hullenaar (V, 13461605)
Merel van Nimwegen (V, 26694999)
Laura de Beurs (V, 35189789)

Dames 17+ Zaterdag
Hoofdklasse – KONTAKT 1
Renee Faber (V, 13724312)
Claudia Witteman (V, 20330197)
Natascha Bruggink (V, 16047990)
Marian Hoogreef-Tijssenraad (V, 21511071)
Esther Beljaars (V, 11612975)
Marielle Hetem (V, 14264129)

1e klasse – KONTAKT 2
Marieke Aarts (V, 16102169)
Tessa van Schendel (V, 20512171)
Sara Auwerda (V, 19055218)
Lisanne Broekman (V, 21121176)
Michelle Vermolen (V, 21466327)

1e klasse – KONTAKT 3
Sanneke Don (V, 28737768)
Yvette Kleinlooh (V, 18595898)
Marije Schoenmaker (V, 13030116)
Samira Verzijlberg-Grannetia (V, 28350413)
Fenja Nemeth (V, 23878487)

1e klasse – KONTAKT 4
Imah Miedema (V, 30645506)
Marcelle Boom (V, 15621588)
Rianne Post (V, 14106817)
Eva Pel (V, 16047850)
Sophie Post (V, 15255182)
Iris Kuppers (V, 19451601)

3e klasse – KONTAKT 5
Birgit Vulkers (V, 30921694)
Diana Kruize (V, 30753368)
Maud Wedman (V, 29644623)
Mylou Verrier (V, 35296003)
Lieke van den Boogaard (V, 35333898)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse – KONTAKT 1
Karin van der Veldt (V, 13397052)
Joke Lückers (V, 15265323)
Marije Frank (V, 20329830)
Lex Munnikhuis (M, 16047761)
Paul Nijssen (M, 25888358)

4e klasse – KONTAKT 2
Cinderella van Wooning (V, 19504624)
Eddy Buiten (M, 15565157)
Jan Albert Veldhuizen (M, 29732735)
Karin Reineman (V, 19370350)
Hanno Becarri (M, 26681110)
Marjon Beccari (V, 28135199)

Gemengd 17+ Zaterdag
1e klasse – KONTAKT 1
Michel Peperkoorn (M, 11343222)
Sylvie Versteeg (V, 11592753)
Matthieu van der Veldt (M, 12015490)
Linda Boon (V, 15410773)
Daryl Cop (M, 23929677)
Anne Mooij (V, 16073347)

1e klasse – KONTAKT 2
Rene van Dusschoten (M, 11592788)
Ruud Verhoeven (M, 13030124)
Chantal Verzijlberg (V, 18093604)
Milanne Teunissen (V, 17028418)
Bas van der Velden (M, 22406182)

1e klasse – KONTAKT 3
Marit de Jonge (V, 29259460)
Rik Stam (M, 12823120)
Jeroen Rous (M, 13811797)
Steven Harmsen (M, 17418968)
Jolande Zijlstra (V, 13651714)
Eva de Raadt (V, 24326658)

2e klasse – KONTAKT 4
Yvette Duijndam (V, 29933803)
Erik Dirksen (M, 16785959)
Renée Koper (V, 17069181)
Maarten de Boer (M, 12963410)
Jeffrey Meijer (M, 17247136)
Lonneke Albert (V, 21125597)

Heren Dubbel Zondag
1e klasse – KONTAKT 1
Tom van Garderen (M, 10321284)
Leo van Norde (M, 18811183)
Marc Holtkamp (M, 14264072)
John van Norde (M, 24936278)
Gerry Thelosen (M, 14616483)
John van Osch (M, 21731977)
Jos Nix (M, 26129442)
Edwin Otte (M, 16098064)

Heren Zondag
5e klasse – KONTAKT 1
Quin van der Putten (M, 30640415)
Sander Hoozemans (M, 30524644)
Stan van der Linden (M, 31666035)
Timo Friederichs (M, 30421969)
Mats Jansen (M, 31716415)
Gus Zuuk (M, 30692822)
6e klasse – KONTAKT 2
Niels van Tongeren (M, 31342728)
Niek Slootjes (M, 28951816)
Ruben Pieters (M, 28951824)
Frank Strijbis (M, 15463605)
Mark Snel (M, 15463788)
Jeroen Liefveld (M, 12701483)

Heren 35+ Zondag
3e klasse – KONTAKT 1
Dennis Kostman (M, 31713904)
Matthias Kiel (M, 31299180)
Andre van der Veldt (M, 29900239)
Remco Zandstra (M, 25171623)
Michel van der Veldt (M, 35553529)
Sander van der Veldt (M, 35553561)

Dames Dubbel Zondag
2e klasse – KONTAKT 1
Jacqueline Pijnaker (V, 24720968)
Lilian Hiense (V, 16048083)
Amber van Norde (V, 24936286)
Willeke Hendriks (V, 26012359)
Jeanette Coone (V, 22400591)
Marthy van den Berghe (V, 23341629)
Sandra Hoedeman (V, 24004707)

3e klasse – KONTAKT 2
Diana Vink-van der Ree (V, 25819771)
Monique Pennarts (V, 15302474)
Tine Aerts (V, 21121095)
Rosalien de Graaf (V, 15388212)
Natasja Pijnaker (V, 16098072)
Marion van Veen (V, 25916653)

3e klasse – KONTAKT 3
Marloes de Ruijter (V, 31708080)
Angelique Halvemaan (V, 35311533)
Sandra Heems (V, 35527358)
Yvonne Prijs (V, 35432500)
Brenda Takens (V, 31380522)
Tamira Houniet (V, 31708072)

Dames Zondag
4e klasse – KONTAKT 1
Jitske Helfferich (V, 20636415)
Ilke Gerrits (V, 18325041)
Kati Sipos (V, 29366046)
Maaike Kramer (V, 20135025)
Lisanne Reins (V, 16914139)


5e klasse – KONTAKT 2
Evelien van der Geest (V, 30474493)
Nicole Aukema (V, 29777291)
Anne van den Hoed (V, 29030005)
Roline van den Hoogen (V, 16182650)
Marleen Bakker (V, 16931165)


5e klasse – KONTAKT 3
Louise Lambert (V, 30509416)
Karin van den Bos (V, 30955394)
Patricia van Galen (V, 29960347)
Karlijn van Andel (V, 30167426)
Denise Grooters (V, 16000234)
Leonie Withagen (V, 28914678)

Gemengd Dubbel Zondag
2e klasse – KONTAKT 1
R.A.C. van Rooijen (M, 22061215)
Nicole Mengerink vd Waag (V, 35025735)
Patrick van Zon (M, 23805668)
N van der Horst (V, 19161379)
Willie de Best (V, 23097590)

3e klasse – KONTAKT 2
Fred van Dam (M, 28559533)
Linda van Wassem-Faber (V, 18711456)
Herman Opmeer (M, 18711472)
Sander de Jong (M, 31403522)
Seandy Achterhoven (V, 28001656)
Erika van Aken (V, 25496875)
Karina de Jong-Sneekes (V, 31752551)

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Groen 1 – KONTAKT 1
Sem van Ginneke (M, 31002072)
Nout Peters (M, 31345514)
Sven van Berk (M, 31322026)
Aram Rietjens (M, 31443850)
Viktor Sipkema (M, 31076254)
Melle Geringel (M, 31535879)

Groen 2 – KONTAKT 2
Lina Odemis (V, 31300243)
Larissa Mulders (V, 31147860)
C Klitz (V, 30789087)
Anouk Kool (V, 31569552)
Alissa Veldhuijs (V, 31792235)
Sanna Suorsa (V, 35527528)

Groen 2 – KONTAKT 3
Ties van den Bel (M, 30573327)
Youri Takens (M, 35275480)
Luc Guiot (M, 35323019)
Sem Giele (M, 35697989)
Kick Jansen (M, 30608643)
Luuk Blakeslee (M, 36028487)

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Hoofdklasse – KONTAKT 1
Jochem Oud (M, 29924901)
Piet Boxma (M, 30470196)
Moos de Wit (M, 31342698)
Tristan Cordova Arias (M, 30099455)
Kyan Berk (M, 31565972)

2e klasse – KONTAKT 2
Kas de Geringel (M, 31001947)
Tygo Roest (M, 30820340)
Thomas Kiel (M, 31157424)
Milan Adank (M, 35697911)

2e klasse – KONTAKT 3
Luca Tijsma (M, 35025700)
Finn Paalvast (M, 35026227)
Bart de Koning (M, 35026243)
Melle Duijker (M, 35037261)
Willem van Rijn (M, 35269944)
Karim Chikhi (M, 36048089)

2e klasse – KONTAKT 4
Kasper Schoemaker (M, 30509335)
Taeke Peters (M, 30512042)
Yarran Bauer (M, 30229138)
Jorre Heck (M, 31261361)
Kai Suorsa (M, 35412518)

4e klasse – KONTAKT 5
Isolde van Bruggen (V, 30509343)
Annika Monge (V, 30676193)
Jette Heck (V, 31261345)
Hera Schuring (V, 30311357)
Lieve Snieders (V, 31489885)
Lotte de Kort (V, 31565980)

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse – KONTAKT 1
Luca van der Eng (M, 35004983)
Tjeerd de Jong (M, 30164125)
Lukas Sipkema (M, 30508770)
Nick Dekker (M, 30608406)
Tijn Steffers (M, 29469007)

Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag
Hoofdklasse – KONTAKT 1
Carina Hoozemans (V, 30976006)
Sophia Bakker (V, 28782372)
Daphne Nales (V, 29812453)
Franka Hoozemans (V, 29889634)