KNLTB NAJAARSCOMPETITIE 2022

Alle teams zijn inmiddels ingeschreven voor deze competitie! 31 senioren teams en 11 jeugdteams gaan meedoen. De teams vinden jullie onderaan deze pagina. Bij een flink aantal teams hebben wij een verzoek gedaan voor een hogere of lagere klasse in verband met het teamgemiddelde. Over het algemeen worden deze verzoeken toegekend door de KNLTB.

Bij aankomende Najaarscompetitie is één van de belangrijkste ontwikkelingen dat het aantal speeldagen van de Najaarscompetitie door de KNLTB aangepast is van 7 naar 5.

Deze beslissing heeft een aantal verschillende redenen, terug te vinden op https://www.centrecourt.nl/nieuws/2021/11/knltb-najaarscompetitie-2022-van-7-naar-5-speeldagen/.

Teams

42 ingeschreven teams


Dames Dubbel Donderdag Ochtend (4DD)
2e klasse (gem. 14,67) – KONTAKT 1
Rita Kuijkhoven (V, 25559060) – Team Captain
Yvonne Vermolen (V, 24938394)
Marga Konst de Bruijn (V, 24938408)
Sandra Cop (V, 17732549)
Diana Vink-van der Ree (V, 25819771)
Caroline Verschoor (V, 24938378)

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)
3e klasse (gem. 15,49) – KONTAKT 1 (Verzoek: 4e klasse (gem. 16,38))
Jolanda Maes (V, 25778404) – Team Captain
Esther Veldwijk (V, 19847335)
Karin de Jong (V, 18342000)
Karin Reineman (V, 19370350)
Cinderella van Wooning (V, 19504624)
Evelien Koning (V, 25714856)
Femma Noordzij (V, 28135202)

4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 2
Linda Schuring (V, 22666184) – Team Captain
Josje Hoek (V, 36876429)
Jeanine Mulders (V, 36167401)
Marike van der Leeden (V, 21088403)
Esther Soff (V, 37893939)

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD)
2e klasse (gem. 14,18) – KONTAKT 1
Bart Ansems (M, 31764134) – Team Captain
Lisanne Reins (V, 16914139)
Francis van Norde (V, 25085492)
Pierre van Norde (M, 26241145)
Cedric Hoogland (M, 31653162)

4e klasse (gem. 16,38) – KONTAKT 2
Debbie Stevens (V, 22695915) – Team Captain
Wieteke Jansma (V, 36426938)
Bo Visser (V, 31489907)
Joop Krouwel (M, 30676347)
Charro Wijkhuizen (M, 35043830)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag (4HD)
1e klasse (gem. 11,42) – KONTAKT 1 (Verzoek: 3e klasse (gem. 14,90))
Jan Albert Veldhuizen (M, 29732735) – Team Captain
Mike van den Bosch (M, 25084801)
Maurice Nelissen (M, 23411112)
Ted Vermolen (M, 26488140)
Peter Vink (M, 25235869)

Heren Dubbel 50+ Zaterdag (4HD)
3e klasse (gem. 15,22) – KONTAKT 1
Ron van Rooijen (M, 22061215) – Team Captain
Maarten Riemersma (M, 11691301)
Huub Ligthart (M, 18596487)
Louis Cornelisse (M, 14926326)
Peter Dijkstra (M, 18596703)

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
Hoofdklasse (gem. 6,76) – KONTAKT 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 9,85))
Roy van der Velden (M, 24229296) – Team Captain
Stefan Timmer (M, 26460939)
Sebastiaan Timmer (M, 20003471)
Sander Hetem (M, 17139805)
Patrick Koole (M, 26246104)

2e klasse (gem. 9,85) – KONTAKT 2
Marc Jonk (M, 28574060) – Team Captain
Edo Ridder (M, 16628292)
Rick Hoogland (M, 17028639)
Jesper Broekman (M, 16182715)
Eric Jonk (M, 17139813)

3e klasse (gem. 11,78) – KONTAKT 3
Tim Nijssen (M, 24736481) – Team Captain
Wouter Reins (M, 16108426)
Jascha Vos (M, 27366820)
Falko Roos (M, 13576909)

3e klasse (gem. 11,78) – KONTAKT 4 (Verzoek: 4e klasse (gem. 13,43))
Gus Zuuk (M, 30692822) – Team Captain
Stan van der Linden (M, 31666035)
Timo Friederichs (M, 30421969)
Mats Jansen (M, 31716415)
Sander Hoozemans (M, 30524644)

4e klasse (gem. 13,43) – KONTAKT 5
Guy van Megen (M, 30301653) – Team Captain
Olaf Mengerink (M, 14860120)
Marnix Pot (M, 15746569)
Fabian Tromp (M, 23717750)
Ivan Romo-Leroux (M, 30646154)

5e klasse (gem. 15,19) – KONTAKT 6
Steve Kal (M, 18064752) – Team Captain
Remco Ekker (M, 31111874)
Tom Kelderman (M, 18596207)
Menno Eichelberg (M, 30943337)
Ognjen Jovanovic (M, 17028787)

5e klasse (gem. 15,19) – KONTAKT 7
Ian Schouten (M, 37183451) – Team Captain
Matthias Blakeslee (M, 36134910)
Dominick Mastenbroek (M, 15339726)
Maarten Buma (M, 13397028)
Gertjan van Otterloo (M, 12245593)

Heren 35+ Zaterdag (4HE-2HD)
3e klasse (gem. 16,02) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 12,76))
Remco Zandstra (M, 25171623) – Team Captain
Dennis Kostman (M, 31713904)
Eddy Buiten (M, 15565157)
Maarten de Boer (M, 12963410)
Andre van der Veldt (M, 29900239)
Sander van der Veldt (M, 35553561)

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD)
1e klasse (gem. 11,58) – KONTAKT 1
Samira Verzijlberg-Grannetia (V, 28350413) – Team Captain
Marieke Aarts (V, 16102169)
Femke Aarts (V, 21392005)
Michelle Vermolen (V, 21466327)
Marije Schoenmaker (V, 13030116)

4e klasse (gem. 15,81) – KONTAKT 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 14,34))
Olga Kleinlooh (V, 28110374) – Team Captain
Sofie Verstand (V, 20330251)
Irma van Loon (V, 23089717)
Danique Gort-van ’t Hullenaar (V, 13461605)
Merel van Nimwegen (V, 26694999)
Nicole Aukema (V, 29777291)
Laura de Beurs (V, 35189789)
Louise Boeree (V, 28582993)

Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD)
Hoofdklasse (gem. 10,25) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 12,53))
Yvette Duijndam (V, 29933803) – Team Captain
Daphne Nales (V, 29812453)
Lonneke Albert (V, 21125597)
Esmee van Leth (V, 24382752)

1e klasse (gem. 12,53) – KONTAKT 2
Esther de Bruin (V, 31622151) – Team Captain
Annet Faber (V, 20327978)
Irene Vijfvinkel (V, 36297003)
Marjolijn van Loon (V, 19798423)
Elsemieke Hackenitz (V, 17938716)

3e klasse (gem. 15,75) – KONTAKT 3
Diana Kruize (V, 30753368) – Team Captain
Chamali Dinkla (V, 14211939)
Birgit Vulkers (V, 30921694)
Amanda van Bergen (V, 30762405)
Lieke van den Boogaard (V, 35333898)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (DD-HD-2GD)
3e klasse (gem. 14,06) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 11,32))
Donny Otte (M, 28596730) – Team Captain
Andre Ruiter (M, 12458104)
Michel Peperkoorn (M, 11343222)
Chantal Verzijlberg (V, 18093604)
Renee Faber (V, 13724312)
Claudia Witteman (V, 20330197)

3e klasse (gem. 14,06) – KONTAKT 2 (Verzoek: 2e klasse (gem. 12,77))
Carla Jonk-de Graaf (V, 15388204) – Team Captain
Rick Brouwer (M, 20329768)
Marco v/d Bijl (M, 12689084)
Rob de Zaaijer (M, 16047982)
Natascha Bruggink (V, 16047990)
Marian Hoogreef-Tijssenraad (V, 21511071)

4e klasse (gem. 15,51) – KONTAKT 3
Melissa Folge (V, 35560444) – Team Captain
Jet Meijhuis (V, 21548188)
Cornelis Zandt (M, 36118354)
Tom Otjens (M, 23624140)
Simon Boels (M, 37112341)
Elise van Schuylenburg (V, 36055840)

Heren Dubbel Zondag (4HD)
1e klasse (gem. 12,67) – KONTAKT 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 14,90))
Cees Schipper (M, 13788434) – Team Captain
Willem van Driest (M, 14137453)
Hein Muller (M, 15032264)
Günther Hoekstra (M, 35511400)
Gerard van Driest (M, 14137445)

Dames Dubbel Zondag (4DD)
2e klasse (gem. 15,27) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 12,83))
Lisette Venings (V, 31284922) – Team Captain
Hanneke Rietberg (V, 35480963)
Elske Fukken (V, 27350746)
Mieke Veldhuijs (V, 26265559)
Jacqueline Pijnaker (V, 24720968)
Natasja Pijnaker (V, 16098072)
Jeanette Coone (V, 22400591)
Priscilla van Dam (V, 31905234)
Anita de Bruijn (V, 26488159)

3e klasse (gem. 17,56) – KONTAKT 2 (Verzoek: 2e klasse (gem. 15,27))
Madelon Massing (V, 25011553) – Team Captain
Jitske Helfferich (V, 20636415)
Kati Sipos (V, 29366046)
Emily Grunewald (V, 29745284)
Marjolein Pas (V, 22400664)
Heleen de Groot (V, 24606871)
Kirsten Dijkstra (V, 29354951)

3e klasse (gem. 17,56) – KONTAKT 3 (Verzoek: 2e klasse (gem. 15,27))
Marieke van der Nagel (V, 35026235) – Team Captain
Helga van der Veur (V, 31899900)
Femke van Wiggen (V, 37626108)
Ageeth van den Broek (V, 36914525)
Christina Rieke (V, 29325358)

3e klasse (gem. 17,56) – KONTAKT 4
Sandra Heems (V, 35527358) – Team Captain
Brenda Takens (V, 31380522)
Yvonne Prijs (V, 35432500)
Eveline Groenestein (V, 22882847)
Angelique Halvemaan (V, 35311533)
Petra van Schagen (V, 31896545)
Marloes Kloeck (V, 31894542)

Dames Zondag (4DE-2DD)
5e klasse (gem. 15,57) – KONTAKT 1
Isabelle Neerhout (V, 30663350) – Team Captain
Marleen Bakker (V, 16931165)
Roline van den Hoogen (V, 16182650)
Karlijn van Andel (V, 30167426)
Leonie Withagen (V, 28914678)
Patricia van Galen (V, 29960347)
Louise Lambert (V, 30509416)
Evelien van der Geest (V, 30474493)

Gemengd Dubbel Zondag (DD-HD-2GD)
2e klasse (gem. 15,01) – KONTAKT 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 12,55))
Edwin Heijne (M, 17446821) – Team Captain
Joost Louter (M, 31297390)
Helène Jacobs (V, 25865943)
Jessica van der Hulst (V, 29211298)

3e klasse (gem. 17,28) – KONTAKT 2 (Verzoek: 2e klasse (gem. 15,01))
Ton van der Peet (M, 14629615) – Team Captain
John van der Velden (M, 25810162)
Rob Evers (M, 25152386)
Margreet Mol (V, 20812019)
Hellen Landman (V, 19370288)

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag (4E-2D)
Groen 1 (Sterker/gevorderd) – KONTAKT 1
Olli Suorsa (M, 35412488)
Sem Giele (M, 35697989)
Aram Rietjens (M, 31443850)
Stan Dekker (M, 31433065)
Timo van den Heuvel (M, 31752578) – Team Captain

Groen 1 (Sterker/gevorderd) – KONTAKT 2
Jonah Steeneken (M, 35278730) – Team Captain
Johan Abrahamse (M, 36392685)
Xavi Jochemsz (M, 36231509)
Thijs Huisman (M, 37614614)
Moa Tuck (M, 30789060)
Menno van Garderen (M, 31444695)

Groen 1 (Sterker/gevorderd) – KONTAKT 3
Tijn Wooning (M, 31489893) – Team Captain
Melle Arends (M, 35524421)
Job Heijne (M, 31903789)
Mats Verlaat (M, 36340499)
Huub Zee (M, 36821195)

Groen 2 (Minder gevorderd/beginners) – KONTAKT 4
Ties Heres (M, 37024426) – Team Captain
Mees Plus (M, 36392634)
Olivier Plus (M, 36392537)
Maurits Biel (M, 37027336)
Pepijn Naaraat (M, 36066400)
Niels Nouse (M, 35641827)
Taeke Tjalma (M, 35107243)

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag (4E-2D)
Hoofdklasse (Junioren Tour spelers) – KONTAKT 1
Kas de Geringel (M, 31001947) – Team Captain
Melle de Geringel (M, 31535879)
Nick Bergman (M, 35365269)
Thomas Kiel (M, 31157424)
Tygo Roest (M, 30820340)

1e klasse (Ervaren junioren) – KONTAKT 2
Alissa Veldhuijs (V, 31792235) – Team Captain
Anouk Kool (V, 31569552)
Lina Odemis (V, 31300243)
Sven van Berk (M, 31322026)
Luuk Blakeslee (M, 36028487)
Viktor Sipkema (M, 31076254)

2e klasse (Voorheen Groen 1) – KONTAKT 3
Bruno Westbroek (M, 36047872)
Senne Paulussen (M, 35118164)
Marnix Goedkoop (M, 35133805) – Team Captain
Kees Schwandt (M, 35311584)
Peke Lijmer (M, 35333804)
Janne van den Hout (V, 35311266)
Kick Jansen (M, 30608643)
Thomas Weeda (M, 31254004)

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag (4HE-2HD)
1e klasse (Ervaring t/m 17/ voorheen 1e & 2e kl t/m 14) – KONTAKT 1
Tristan Cordova Arias (M, 30099455) – Team Captain
Moos de Wit (M, 31342698)
Quin van der Putten (M, 30640415)
Milan Adank (M, 35697911)
Nout Adank (M, 35697873)
Jochem Oud (M, 29924901)

1e klasse (Ervaring t/m 17/ voorheen 1e & 2e kl t/m 14) – KONTAKT 2
Yarran Bauer (M, 30229138)
Tjeerd de Jong (M, 30164125)
Kyan Berk (M, 31565972)
Tijn Steffers (M, 29469007)
Lukas Sipkema (M, 30508770) – Team Captain

2e klasse (Voorheen 3e & 4e kl t/m 14) – KONTAKT 3
Jorre Heck (M, 31261361) – Team Captain
Taeke Peters (M, 30512042)
Karim Chikhi (M, 36048089)
Kasper Schoemaker (M, 30509335)

Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag (4DE-2DD)
3e klasse (Beginners/ minder gevorderd) – KONTAKT 1
Lieve Snieders (V, 31489885) – Team Captain
Jette Heck (V, 31261345)
Hera Schuring (V, 30311357)
Yara Zandstra (V, 31750206)
Nina van Schie (V, 30114721)